0532 237 47 89

Biz Kimiz?

Yaratıcı yaklaşımımız, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı harmanlayarak sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Kurumunuzun sektördeki konumunu belirlemek ve doğru reklam kanallarına yönlendirmek, sektörel konumuna bağlı olarak doğru ve etkili tanıtımla sektördeki güçlü yanlarını ortaya çıkarıp etkiliyici bir dille vurgulamak, farklılıklarını ve hizmet kalitesini kurumun ismiyle bütünleştirerek hedef kitlenin zihnine yerleştirmek böylece mevcut müşteriyi korurken, size yeni müşteriler kazandırmak için yanınızdayız.

Dilerseniz büyümeye dair hedeflerinize yeni birini ekleyelim. Kurum ve hizmet tanıtım planlarınızı geliştirelim ve bundan böyle müşterilerinize günün belli saatlerinde değil 24 saat hizmet sunma imkanı sağlayalım.

Neden bazı reklamlar tarihin bir parçası olurken bazıları hiç anımsanmaz? Bir reklamın farklı olması gerektiği kadar ürünlede ilişkili olmalıdır. Profesyonel destek ve bilgi almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve küçücük bir merhaba..!

Vizyonumuz

Moment ajans, hizmet verdiği bireylerin ve şirketlerin ihtiyaç duyacağı tüm çalışmalarında profesyonel çözümler üretir, Marjinal fikirlerin, başarı odaklı çalışmaların atölyesi olarak her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Moment Ajans deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Fikirlerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Moment Ajans; Bireyler ve Şirketler için en etkili düşünce ve fikirlerin kusursuz şekil alması için oluşturulmuş bir şirket olarak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış hizmetler sunar.

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89