0532 237 47 89

Catering Hizmeti

Catering Trabzon Catering Org Trabzon Catering Yemek Firması Trabzon

Kurumsal Yemek Organizasyonları: Firmamız bugüne kadar pek çok bayi yemeği, şirket yemekleri, piknik catering, gezi yemekleri ve diğer organizasyonlara sağlamış olduğu catering hizmetleri ile alanında tecrübeli bir firmadır. Şirket yemeklerinde açık büfe, oturmalı, kokteyl ve diğer servis seçenekleri ile size alternatifli çözümler sunuyoruz.

Düğün Catering: Her davetli sayısına hizmet verme kapasitesine sahip mutfağımız ve servis elemanlarımız ve bu özel gününüzde sizinle birlikte oluşturacağımız farklı menü seçeneklerimiz ile sizi kaliteli catering hizmetleri ile buluşturuyoruz. Düğün catering hizmetlerimiz arasında düğün pastaları da yer almaktadır.

Gezi ve Şenlikler: Öğrenci gezileri, boğaz turları, piknik organizasyonları, kahvaltı ya da brunch catering hizmetleri alanında da faaliyet gösteren firmamız farklı seçenekleri ile tam da sizin aradığınız hizmetleri hesaplı fiyatlarla sağlamaktadır. Tüm turlar, geziler ve şenlikler için oluşturduğumuz menüleri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Açılış ve Kokteyller: Sergi açılışları, kokteyl organizasyonları, partiler ve davetler için oluşturduğumuz aperatif yiyecek menüleri, kızartma ve mezeler, alkollü ve alkolsüz içecek menülerimizle hizmetinizdeyiz. Açılış ve kokteyller için açık büfe olarak hizmet verebilmenin yanı sıra organizasyonun düzenlendiği alanda geçici mutfak kuracak kapasitemiz bulunmaktadır.

Neden Biz?


Dışarıda düzenlenen tüm organizasyonların başarıya ulaşabilmesi için davetlilerin en iyi şekilde ağırlanması, yiyecek ve içeceklerin planlanması organizasyonun amacına ulaşabilmesi adına en önemli noktalardan biridir. Konuklarınıza ister açık büfe ya da oturmalı yemek, isterseniz servis elemanları tarafından dağıtılan aperatif yiyecekler ikram edin sunduğunuz ürünlerin kalitesi ve lezzeti catering firmaları tarafından verilen hizmetin düzeyiyle doğru orantılıdır. Günümüzde, özellikle büyük şehirlerde düzenlenen organizasyonların sayısının artmasıyla hazır yiyecek servisi alanında faaliyet gösteren catering firmaları sayısında da bir artış yaşanmaktadır.

Trabzon’da bulunan catering firmaları arasında genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren firmamız  her türlü organizasyon catering işleriniz için hizmetinize hazırdır. Farklı catering menüleri, yemekli toplantı, açık hava toplantıları ve düğün catering fiyatları ile diğer konularda bilgi almak için bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan ulaşınız..

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89