0532 237 47 89

Dekor Süsleme

Temel amacımız, fuar stand tasarım projelerinde müşteri hedeflerini temel alarak en doğru modüler konseptleri oluşturmaktır. Tüm standlarda bilgi ve tecrübemizi kullanarak farklı ve modern modüler konseptler tasarlamaktayız.  Stand tasarımının işlevselliğinin yanı sıra görselliği için gerekli grafik tasarımını da gerçekleştirmekteyiz.

BASKILI ve BASKISIZ BALON SÜSLEMELERİ

Bizlere düşen görev sizlere bu günü hak ettiğiniz güzellikle ve başarıyla yaşamanızda ilk yardım görevi yapmaktır. Rengarenk dikkat çekici bir görünüşü sağlayabilmek için renklerini seçtiğiniz balonlardan kapı takı, papatya balonlar, salkım balonlar.

‘’MOMENT AJANS’’ mağaza açılışı ve açılış organizasyonlarında olmazsa olmazlardan biri haline gelen balon süsleme hizmetinizde profesyonel balon süsleme ekibi siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın.İç mekan süsleme, papatya balon süslemesi, dış mekanda zincir balon süslemesi, baskılı balon dağıtımı ile hizmet vermekteyiz.

BAYRAK SÜSLEMELERİ

En önemli  süsleme elemanlarından olan iç ve dış mekân bayrak süslemeleri, istenilen kumaştan imal edilerek açılışlarda, festivallerde, meydanlarda, panayırlarda benzin istasyonlarında,  süs ve dekoratif amaçlı kullanılabilir. Bayraklar kare, üçgen, beşgen, kırlangıç ve oval olmak üzere kullanılabilmektedir. Bu bayraklar tek ve ipe dizili olarak belirli ölçülerde ve istenilen modelde kumaş ve vinilden üretilebilmektedir.

ÇİÇEK SÜSLEMELERİ

Özel günlerinizde, davetlerde, organizasyonlarda bu anları hatırlanır  kılmak için farklı konseptler uygulayarak uygulanan mekanı güzelleştirmek için çalışmalarımızı bu çerçevede sürdürmekteyiz.  ‘’MOMENT AJANS’’ olarak masa çiçeği ve şamdanı, gelin yürüme yolları sahne çiçeklendirilmesi gibi çeşitli konseptler uygulamaktayız.

KUMAŞ ve TÜL SÜSLEMELERİ

Organizasyonlarda yeni bir tasarım elemanı olarak kullanılan kumaş süsleme; özel organizasyonlar için gösterim gücü en etkili olan dekor elemanıdır. Saten ve tüllerle yapılan süslemeler, sandalye giydirmeler, skirt ve masa örtüleri, korkuluk ve bariyerlere yapılan çiçekli süslemeler, fiyonk veya papyon şeklinde büyük süsler gibi alternatiflerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89