0532 237 47 89

Düğün Fotoğraf ve Video Çekimi

Düğün Fotoğrafcısı - Trabzon Düğünde Video Çekimi Trabzon Düğün Fotocusu Düğün Çekimleri Düğün Resim Çekimi Trabzon Düğün Resimcisi Düğün Videocusu Video Çekimi Düğünlerde

Düğün günü sabah erkenden gelin ve damadın hazırlıklarını, heyecanlarını, hüzünlerini yıllarca saklayabileceği görsel bir anıya dönüştürüyoruz.

Düğün hikayesi çekimleri tüm günün, akşam düğün mekanındaki ilk dansa kadar belgesel niteliğinde fotoğraflanmasıdır.

İsteğe göre gelin ayrı, damat ayrı düğün fotoğrafçıları tarafından takip edilir. Çekimleriniz sırasında profesyonel ekip ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Gelen talebe göre şehir dışında da çekimlerinizi ekip olarak yada tek kişi olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Dış Mekan Çekimi

Birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmak istiyorsunuz ancak hazırlık fotoğrafları sizin için çok da önemli değilse bu çekim tam da size göre. Düğün gününüzde bize ayıracağınız yaklaşık 2 saatlik bir süreçte, sizin istediğiniz veya ortaklaşa belirlediğimiz bir yerde fotoğraflarınızı çekiyoruz. Ortalama 200-250 adet fotoğrafa sahip oluyorsunuz ve tüm fotoğrafları her zamanki gibi dijital olarak orijinal boyutunda ve çözünürlüğünde teslim alıyorsunuz. Dış Mekan Çekimi’nde süre ve mekan adedi gibi sınırlamalarımız yok, sınır tamamen sizsiniz.

Bu çekimin düğün gününüzden önce olması veya düğün günü öncesi (pre-wedding) ve düğün günü sonrası (after-wedding) çekim istemeniz durumunda da fiyat listemizdeki Dış Mekan Çekimi ücretleri geçerli olacaktır.

Düğün Hikayesi

Belgesel düğün fotoğrafına bizim verdiğimiz isim Düğün Hikayesi. Kimi yerlerde tam gün çekim diye de duymuş olabilirsiniz. Adı üzerinde hikayenizi çekiyoruz. Günün sabahında (genellikle kuaförde) başlayarak akşama kadar (genelde ilk dansa veya nikaha) tüm detaylar, olaylar fotoğraflanıyor. Bu süreçte gelinin hazırlıkları ve varsa diğer ritüellerde hep birlikte olurken, damat ile gelinin buluşma anından sonra her ikisinin de fotoğrafları çekiliyor ve gün içerisinde dış mekan çekimi yapılıyor.

Bu çekimde tüm gün sizinle birlikteyken birer nedime ve sağdıç oluyor, gününüzü programlamanıza tecrübelerimiz sayesinde yardımcı olmuş oluyoruz. Günden güne değişmekle beraber elinize orijinal çözünürlüğünde ve boyutunda, 1000’den fazla dijital fotoğraf geçmiş oluyor.

Plus derken artı anlamında aslında. Yani Düğün Hikayesi çekiminize bir şey eklemek istiyorsunuz ve biz de size bunu üç şekilde sunuyoruz.

İlk olarak düğün gününüzde bir video klip çekilmesini yahut akşama kadar fotoğrafçı ile beraber bir videograph arkadaşın sizinle beraber olmasını isteyebilirsiniz. Bu yapılan video çekimi de size kısa bir film veya klip şeklinde hazırlanarak verilir.

İkinci seçenek ise damadın da çekimleri için bir fotoğrafçı talep edebilirsiniz.

Üçüncü olarak ise düğün günü öncesi (pre-wedding) ve düğün günü sonrası (after-wedding) çekimleri talep edebilirsiniz. Elbette ki düğün günü yapılacak olan Düğün Hikayesi çekiminize ek olarak.

Tüm çekimlerin bir arada bulunduğu paket bu aslında. Karar veremediniz ve her şeyi istiyorsunuz. Kısacası düğün günü öncesi ve sonrası çekimlerinizin yapılmasını, düğün hikayenizin çekilmesini ve damadın da gününün her ayrıntısının fotoğraflanmasını istiyorsanız maksimum çekim size göre.

Damadın fotoğraflarının çekilmesi yerine video klip (düğün klibi) için çekim talep edebilirsiniz.

Dahası

Çekimleriniz konusunda tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda esnek planlamalar yapıyoruz. Fiyat listemizde yer alan çekim fiyatları ek hizmet aldıkça artmakta, daha az çekim istemeniz durumunda ise bütçenize daha uygun olabilmektedir. Karar veremediyseniz veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletişime geçiniz.


 

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89