0532 237 47 89

Gala - Fuar ve Tanıtım Kokteyl

Gala Organizasyon Gala Organizasyon Trabzon Tanıtım Organizasyon Tanıtım Organizasyonları Trabzon

Fuar organizasyon: Fuar organizasyonları için süslemeler, fuar standı süslemeleri, logolu reklam balonları, ilgi çekecek aktiviteler, reklam ve tanıtım hizmetleri, fuar standları için host ve hostes temini.

Şirket organizasyonu: Şirket etkinlikleri, şirket pikniği organizasyonları ve şirket yemeği organizasyonları.

Bayii toplantısı organizasyonları: Bayii toplantısı organizasyonları için süslemeler, ekip-ekipman temini ve lojistik destek hizmetleri.

Davet organizasyonu: Davet organizasyonlarınız için A´dan Z´ye organizasyon ekipman kiralama, ekip temini, süsleme hizmetleri ve her türlü lojistik destek.

Toplantı organizasyonu: Toplantı organizasyonları için lojistik destek hizmetleri, ekipman-ekip temini ve süsleme hizmetleri.

Şirket yemeği organizasyonları: Şirket yemeği organizasyonları için süslemeler, catering hizmet ve ekip-ekipman temini.

Fuar standı: Fuar standlarının tasarımı, dizaynı, kurulumu ve süslenmesi. Fuar standlarında görevlendirilmek üzere host ve hostes temini.

Lansman organizasyonu: Lansman organizasyonları için ekip ve ekipman temini, gösteri grupları, tanıtım elemanları, kokteyl organizasyonu hizmetleri ve lojistik destek.


Kurumsal organizasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Kurumsal organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler: Öncelikle sorun yaşamamak için hizmet alacağınız firmaları, kurum ve kuruluşları seçerken özen göstermenizi organizasyon öncesi gerekli teyitleri almanızı tavsiye ederiz.

Reklam organizasyonları, Toplantı yeri temini, Fuar organizasyonu ve Fuar standları, Piknik organizasyonu, Kuruluş ve yıldönümü organizasyonları, Gala yemekleri, Kongre organizasyon hizmetleri, Kokteyl ve lansman organizasyonu, Ürün tanıtımları, Marketing aktiviteleri, Kongre, fuar ve kurumsal organizasyon firmaları arasındaki hizmet kalitesi farkı için lütfen bizimle irtibata geçin.

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89