0532 237 47 89

Müzisyen

Moment Ajans olarak, eğlence mekanlarından uzaklaşan, uzaklaşmak zorunda bırakılan siz saygın müşterilerimize, bir telefonla gazino eğlencesini akustik (mikrofonlu veya mikrofonsuz) olarak evinizde, kendi mekanınızda sunuyoruz.

Gürültü değil, müzik dinleyin!

Moment Ajans olarak şunu iyi biliyoruz ki, fahiş ve tutarsız fiyat politikaları, kamuoyuna açık işletmelerin yeterli güvenlik tedbirlerini almamaları ve gelen müşterilerin kendilerini güvenlikte hissedememeleri sizleri mekanlardan soğuttu.

Trabzonda´da yaşananlar, gecenin büyük bölümünün kabusa dönüşmeden ve bu yüzden eve yorgun ve stresli dönülmesi, mekanlara gitme isteğinizi yok etti.

Eğlence sektörünün ehil olmayan, düşük seviyeli insanların tekeline geçmesi ve bu insanların müşteriye hitap etmekte yetersiz kalmaları mekanlarda eğlence isteğini yok etti.

Bu tür mekanlarda sağlık koşullarına yeterince uyulmaması, bu tür işletmelerde sanat adına hizmet verdiğini zanneden, oysa yaptıkları iş elektronik operatörlüğünden başka birşey olmayan sözümona müzisyenlerin, gelen müşterilerin kulak ve ruh sağlığını olumsuz yönde etkilemesi, gazinoda eğlenme zevkinizi sıfırladı.

İşte tüm bu nedenlerden dolayı biz Müzisyenleri evinize getirmeye karar verdik!

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89