0532 237 47 89

Sünnet Düğünü

Sünnet Sünnet Düğünü Trabzon Sünnet Trabzon Sünent Organizasyonu

Yaz döneminde çok yoğun geçen sünnet düğünü ve organizasyonları için bir çok etkinlik yer almaktadır. Sünnet düğününde mekan ayarlayan müşterilerimizin bir çoğu sünnet tahtı kiralama ve yeniçeri ile sünnet çocuğunun  taşınmasını tercih etmesidir..

Kır düğünü, çiftlik organizasyonu, yazlık, havuz başı, düğün salonu, restoran yada cafe tüm eğlence organizasyonları için bizi aramanız yeterli olacaktır. Tabiki arkasından sihirbaz, pamuk şeker, mısır, şerbetçi, balon süsleme, dj hizmeti, ses sistemi kiralama, fotoğrafçı, kamera kaydı gibi organizasyon seçenekleri mevcuttur.

Kır düğün mekanları aslında sünnet için en güzel mekanlardan biridir. Fazla bir şeye ihtiyacınız yok sadece firmamıza kır alanını göstermeniz yeterli olacaktır. Sünnet düğünü için gerek malzemeler masa, sandalye, catering, süsleme, balon, sünnet koltuğu, buzdolabı, DJ, müzik grubu, bahçe ışıklandırması, palyaço ve animasyon ekibi gibi tüm ekipmanları sizlere tüm Türkiye genelinde sağlayabiliriz.  Sizin için profesyonel olarak eğitimiz balon süsleme ekibimiz düğün salonlarını, kır düğünleri, restoranlar, havuz başı gibi tüm organizasyonlarda süsleme hizmeti vermektedir.

Çokda Uzak Sayılmayız, Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Moment
  • Hafta İçi Her Gün : 09:00 - 20:30 Arası
  • Cumartesi Günleri : 09:30 - 21:00 Arası
  • Pazar Günleri : 11:00 - 21:30 Arası
Ajans
  • Yalı Mah. İpek Sokak No: 4
  • Yalı Park Otel Altı / Trabzon
  • 0532 237 47 89